Skip to content

O mně

O mně

Pomáhám lidem překonat výzvy na jejich cestě životem

Jsem člověk, který se rád zabývá věcmi do hloubky. Tento princip uplatňuji i v koučování, kde využívám techniky, které mi umožňují dostat se pod povrch běžného myšlení, a které se dotýkají vnitřních přesvědčení a hodnot. Tam totiž sídlí naše motivace, bez které nejsme schopni zrealizovat naše cíle. Albert Einstein řekl, že žádný problém nemůže být vyřešen na stejné úrovni myšlení, která jej stvořila. Efektivními koučovacími technikami jsem schopna i za velmi krátkou dobu najít řešení vašich problémů.

Nabízím individuální koučovací sezení, kde budete mít prostor si utřídit myšlenky, získat nadhled, podporu a správný směr pro vaše následné kroky. Koučování je vhodné pro toho, kdo cítí, že potřebuje v životě něco změnit, ať už se to týká kariéry, vztahů nebo zdraví, ale neví, jak začít nebo se k tomu nedokáže přinutit. Procesem koučování zároveň pracujete na svém seberozvoji, sebepoznání a získáváte větší sebedůvěru. Díky tomu začnete cítit větší lehkost, spokojenost a snadněji najdete svůj vnitřní klid.

Narození dcery pro mě bylo velkým životním milníkem, kde jsem se musela zastavit a zamyslet se, jak dál. Vzhledem k tomu, že koučování bylo součástí mého předchozího zaměstnání, rozhodla jsem se, že tuto dovednost budu dále rozvíjet. Nyní jsem akreditovaný kouč MŠMT, který jsem získala na kurzu profesionálního koučinku, dále jsem absolvovala kurz vztahového koučinku a týmového koučinku.

Koučuji formou osobního setkání, online nebo venku, ideálně v přírodním prostředí. Každá forma má své výhody, a proto může být vhodné je i vzájemně kombinovat.

Kromě koučování také praktikuji jógu a s ní spojené meditace, které doplňují mozaiku aktivit na cestě za sebepoznáním.

Moje kvalifikace

Certifikovaný Profesionální kouč – akreditovaný kurz MŠMT, 120 hodin

Family koučink a Týmový koučink

Blue Core Coach – Systém certifikace koučů v rámci IBM.

EMPATIE

DISKRÉTNOST

TAH NA BRANKU

Proč si vybrat právě mě?

Najít pro sebe vhodného kouče může být jako hledání jehly v kupce sena. Nejdůležitější je, jak vám kouč sedne lidsky a zda mluví “stejnou řečí”. Mohu vám nabídnout diskrétnost, empatii, tah na branku a slušnost. Zbytek si můžete přečíst v mých referencích, kvalifikaci anebo mi prostě napsat nebo zavolat.

Jak probíhá koučování se mnou?

Koučovací sezení standardně probíhá online, z pohodlí vašeho gauče a trvá obvykle 50 minut. Zdarma je pro vás úvodní 30 minutová konzultace, kde spolu probereme, co od koučování očekáváte a zda jsme spolu na stejné vlně. Vyzkoušíte si, jak koučování funguje a již po prvním sezení si odnesete důležité poznatky k tomu, jak se posunout na cestě k vašemu cíli.

Pokud se rozhodnete pro sérii koučovacích sezení, nadefinujeme si kontrakt (cíl, délku a frekvenci sezení). Budete mít možnost probrat vaše téma více do hloubky, využijeme širokou škálu koučovacích technik a tím zajistíme dlouhodobě udržitelné řešení vašich problémů.