Skip to content

O mně

Eva Polická

Profesionální osobní kouč

O oblast rozvoje lidského potenciálu se zajímám již řadu let a konkrétně s koučováním jsem začala v rámci vedoucí pracovní pozice v mezinárodní IT firmě v roce 2017. Koučování zde mělo mnoho podob a ne všechny mi přišly smysluplné. Proto jsem se v této oblasti dále vzdělávala, abych pronikla více do hloubky této disciplíny. Měla jsem možnost poznat na vlastní kůži, jak velký dopad tato metoda má na pracovní i osobní život. Principy koučinku jsem aplikovala na denní bázi v oblastech IT leadershipu a později i v projektovém managementu, koučovala jsem jednotlivce i celé týmy. Podílela jsem se na transformaci firmy do agilního způsobu řízení. Mimo pracovní prostředí bylo koučování mým koníčkem.

Po narození dcery jsem věděla, že se koučování chci věnovat naplno, a i proto jsem si rozšířila kvalifikaci, abych mohla dál využívat tento geniální a přitom úžasně jednoduchý způsob, jak pomoci ostatním se posunout blíže k jejich cíli.

Kromě koučinku také praktikuji jógu a s ní spojené meditace, které doplňují mozaiku aktivit k cestě za sebepoznáním.

Kvalifikace

Certifikovaný Profesionální kouč – akreditovaný kurz MŠMT, 120 hodin

Blue Core Coach – Systém certifikace koučů v rámci IBM

Mindfullness – 8 týdenní kurz v rámci IBM

Reference

V první řade musím vyzdvihnout ochotu a snahu vyjít mi vsříc ohledně termínu a času koučování. Přestože koučuje převážně online, nabídla mi možnost koučinku spojeného s procházkou. Mohla jsem si vybrat z vícero časů i termínů a i ohledně místa setkání mi vyšla vstříc. Pro mě, jako miminku malého dítěte, to byla velká pomoc.

Paní Eva je moc milá a sympatická. Můj problém, který jsme se snažily vyřešit či nahlédnout z jiného úhlu pohledu, byl v mých očích jen obtížně zvládnutelný. Paní Eva mi pomohla, či spíše řečeno, dotlačila mě, vidět jej jinýma očima. Přiznám se, že jsem byla velmi překvapena, že na řešení si musím přijít sama :o) I když je to logické, kdo jiný mi může nabídnout adekvatní řešení, než já? Kouč tady působí jako čočka dalekohledu pro detailní rozebráni problému a pomáha obraz viět z ruzných úhlů a stran. Bohužel jsem až při procházce zjistila, jak obtížně se mi poslední dobou koncentruje a přemýšlí, dlouhodobý nedostatek spánku dělá své. A tak z mé strany jsem několikrát marně přemýšlela nad odpovědí a nebyla moc schopna něco kloudného vymyslet. I přesto jsem si odnesla několik podnětů a nápadů co změnit ve svém životě a doufám, že nezůstane jen u nich, ale zvládnu je uvést i do praxe :o) Děkuji Vám za příjemně stráveny čas a pomoc při hledíní řešení.

Silvie D.

Koučink walk

S paní Polickou jsem absolvoval koučovací rozhovor. Evino vedení celého rozhovoru mi přišlo profesionální, otázky byly správně mířené a když jsem tápal, dokázala mě ve výsledku správně nasměrovat a já si uvědomil skutečnou podstatu věci. K obsahu našeho rozhovoru se vracím a čerpám z něho pro mé další kroky. Celkově tak sezení hodnotím jako přínosné a pro mě prospěšné.

Michal S., Online koučink

Codetic

Při koučinku s Evou jsem se chtěla zaměřit na své kariérní směřování po mateřské. Bylo to téma, které mě v poslední době hodně tížilo a pořád jsem se točila v kruhu. Cítila jsem velkou rozpolcenost a né a né se dostat k nějakému vhodnému řešení. O to víc jsem byla překvapená z toho, jak se vše během krátkého, příjemného rozhovoru, který přirozeně plynul, věci bez obtíží rozmotaly. Vše se vyjasnilo a začalo dávat naprostý smysl. Díky prostoru, který Eva vytvořila jsem si dovolila být naprosto upřímná, přiznat si, co chci a jaké strachy mě brzdí. Najednou bylo snadné přijít s tím, jak je překonat. Najednou ne jen že jsem neměla žádné pochyby, ale dokonce jsem měla ujasněné kroky, které učiním, abych vše mohla zrealizovat. Pociťuji veliký pocit úlevy, inspirace a vděk. Děkuji:)

Nela K.

Koučink walk